Спортсмени з Рівненщини здобули перемоги на турнірі з "RFP 90 — STEP TO TOP 20: UNBROKEN (Крок до вершини / Незламні)". Про це йдеться в інформації Real Fight Promotion у Facebook. Змагання відбулись 28 січня у Червонограді на Львівщині.

У турнірі, який організувало спортивно-патріотичне товариство "Шквал" з Червонограда, взяли участь бійці з Рівненської, Львівської та Івано-Франківської областей.

Рівненські спортсмени здобули перемоги в аматорських поєдинках:

Троє спортсменів з Рівненщини здобули перемоги на турнірі з ММА 61 кг, Дмитро Невинний (Рівне, Скіф) переміг Дмитра Шпека (Гоща, ДЮСШ), одноголосним рішенням суддів. 66 кг, Володимир Маркінцевич (Дубно, Гладіатор) переміг Богдана Могильова (Львів, Файтер), задушливим прийомом. 70 кг, Вадим Варнавский (Рівне, Скіф) нокаутом переміг Адама Костеліно (Червоноград, Шквал).

На змаганнях також провели збір грошей для благодійного фонду імені Андрія Квятковського, які спрямують на допомогу Збройним силам України.

Читайте також Верес зіграє на Winter Cup — 2023 у Туреччині: календар матчів Тактичні сорочки-вишиванки: як фармацевт почав декорувати одяг та допомагати ЗСУ "Вашу картку заблоковано": у поліції Рівненщини розповіли, як поводитись із шахраями

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Джерело