У березні буде ще кілька хвиль снігопадів
Хоча за календарем і настала весна, а температура в останні дні досить висока, як показує портал Ventusky, в Україні ще до кінця березня буде кілька хвиль снігопадів.

Засадити город до квітня не вийде: Україну накриє три хвилі сильних снігопадів – названо дати

Тож дачникам та городникам не варто поспішати з підготовкою городу до нового сезону, раніше квітня засадити город навряд чи вдасться.

На вихідних снігом засипало деякі українські міста наче у розпал зими. Імовірно, це не останні хвилі з такими опадами.

Фактично, вже минуло пів першого місяця весни, але, як свідчать дані, найближчими кількома тижнями до квітня не варто чекати справжньої весняної погоди.

За цей час може статися ще щонайменше три хвилі снігопадів, які зачеплять практично всю територію України.

Найближчий період опадів вже варто очікувати цього тижня – 16 березня.

У ніч на четвер, 16 березня, сніг очікується в західних областях України. Але при цьому опади можуть обійти Львівську та Волинську області.

Також невелика снігова куля може накопичитися у східних областях, а саме у Дніпропетровській, Харківській та Донецькій областях.

Вранці у четвер, 16 березня, опади підуть у бік східних областей. Тож сніг буде у Житомирській, Вінницькій, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській областях На північному сході країни також можуть пройти невеликі опади.

Наступного тижня у середу, 22 березня, снігопади також очікуються в західних областях України. Але знову не зачеплять Львівщину та Волинську область.

Вдень сніг вже накриє у Київській та Чернігівській областях. Опади почнуть переміщатися східними областями України.

Снігопадом охоплять Івано-Франківську, Чернівецьку, Тернопільську, Хмельницьку, Вінницьку, Житомирську та частину Рівненської області.

У ніч на 23 березня сніг має пройти у Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Київській та Чернівецькій областях

Не виключено, що пройдуть опади й у частині Дніпропетровської, Запорізької та Полтавської областей.

Зранку 23 березня сніг прогнозують у Київській, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Увечері опади можливі лише в кількох областях на заході України. Наступного дня, 24 березня, вони мають пройти у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Волинській та Рівненській областях.

Цього дня циклон переміщатиме на схід України, тому сніг можливий у більшості західних областей.

Надвечір вже на півночі країни – у Київській, Житомирській та в центрі України – у Вінницькій областях можливі опади.

Не весняна погода вранці 25 березня прогнозується у Закарпатській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Київській та Чернігівській областях.

Вдень вже опади накриють більшу частину країни – західні, північні та центральні регіони. Сніг очікується у Сумській, Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях.

Джерело